Türk Telekom,  sinemaseverlerin yaz akşamlarına keyif katıyor. Müşterilerine çeşitli ayrıcalıklar sunan Türk Telekom Prime’ın her sene yapılan ve bir yaz klasiği haline gelen ‘Türk Telekom Prime Açık Hava Sineması’ etkinlikleri Bozcaada’nın eşsiz atmosferinde başladı. Yaz akşamlarını son dönemin popüler filmleri ile renklendiren etkinlik; Türkiye’nin en sevilen tatil beldelerinde, 21 Ağustos’a kadar misafirlerini ağırlamaya devam edecek.


Türk Telekom’un, yaşamın her anında müşterilerinin hayatına renk katan markası “Türk Telekom Prime’ın Açık Hava Sineması” etkinlikleri, Bozcaada Cumhuriyet Meydanı’nda Bandırma Füze Kulübü filminin gösterimiyle başladı.  Gösterimler, Türkiye’nin gözde tatil lokasyonları; Ören, Ayvalık, Foça, Çeşme, Urla, Didim, Bodrum, Datça, Marmaris ve Fethiye’de izleyicilerle buluşmaya devam edecek. Türk Telekom Prime’ın ayrıcalıklarından yalnızca biri olan “Türk Telekom Prime Açık Hava Sineması”’ etkinlikleri 21 Ağustos’ta Fethiye’deki film gösterimiyle son bulacak. Sinema tutkunları, beyaz perdede son zamanların ilgi gören yapımlarını yaz akşamlarının ayrıcalıklı  atmosferinde izleme keyfini doyasıya yaşayacak.

 

Konuklara sürpriz hediyeler

Etkinlik alanına gelen misafirleri saat 21.00’de başlayacak film gösterimi öncesinde eğlenceli yarışmalar ve sürpriz hediyeler beklerken, film gösterimi sırasında konuklara çeşitli ikramlar sunulacak.

 

Etkinlik takvimi şöyle;

Tarih
İlçe
Film
5 Ağustos
Ören
Sully
6 Ağustos
Ayvalık
Whiplash
7 Ağustos
Ayvalık
Raya ve Son Ejderha
9 Ağustos
Foça
Barış Akarsu
10 Ağustos
Çeşme
Bandırma Füze Kulübü
11 Ağustos
Çeşme
Peter Rabbit Kaçak Tavşan
12 Ağustos 
Urla
Whiplash
14 Ağustos
Didim
Sully
15 Ağustos
Bodrum
Bandırma Füze Kulübü
16 Ağustos
Bodrum
Raya ve Son Ejderha
17 Ağustos 
Datça
Sully
18 Ağustos
Marmaris
Whiplash
19 Ağustos
Marmaris
Peter Rabbit Kaçak Tavşan
20 Ağustos
Fethiye
Bandırma Füze Kulübü
21 Ağustos
Fethiye
Raya ve Son Ejderha