ÖZLEM DEĞİRMEN HAUTE COUTURE FASHION WEEK TÜRKİYE LANSMANI BURSA’DA GERÇEKLEŞTİ…

5 Haziran 2024 Tarihin de FWTR ÖZLEM DEĞİRMEN LANSMANI Bursa’da gerçekleşti. Fashion Week Türkiye yapımcısı ve başkanı Emrah Kayihan ‘ın prodüktörlüğünde GLOBAL MARKA LANSMANI ÖZLEM DEĞİRMEN markası ile 55 ülke de görücüye çıktı. 7 Kıta’nın en kapsamlı ve en prestijli Moda Platformu FASHION WEEK TÜRKİYE kapsamında gerçekleşen LANSMAN organizasyonuna ünlü konuklarında yer aldığı ve BURSA’dan ve İSTANBUL’dan katılım sağlayan yüzlerce iş kadını ve iş insanlarının yer aldığı konuklar ile GLOBAL MARKA ÖZLEM DEĞİRMEN MARKASI tanıtıldı. BURSA’ da çok büyük ilgi gören LANSMAN ‘ da dışarıdan katılmak isteyen misafirler de kapılarda izdiham yarattı.

 

Haziran ayın ‘da DUBAI’de gerçekleşecek FWTR DUBAI ekspozisyon organizasyonun da 60 look tan oluşan koleksiyonunu sergileyecek olan ÖZLEM DEĞİRMEN oldukça iddialı ve kaliteli bir koleksiyonla görücüye çıkacak. Ayrıca Kazakistan , Güney Afrika ve Avrupa ülkelerin de yer alacak koleksiyon tüm dünya’da kendisine marka prestiji sağlayacak.

 

Gece’nin ev sahibi ÖZLEM DEĞİRMEN ‘ in yakın dostu ve aynı zaman da 2. Ev sahibi olarakta yer alan FASHION WEEK TÜRKİYE nin de Konuk koordinatörlüğünü sağlayan Bursa’nın en tanınmış ikon kadını ESRA İLKNUR TEKMEN tarafından konuk davetleri de gerçekleşti. Organizasyonun en çok konuşulan konuk ismi ise 20 yıl aradan sonra konuklar arasında catwalk yapan YAŞAR ALPTEKİN ‘ de artık podyumlarda yer aldığını göstermiş oldu. Podyumlara geri dönen YAŞAR ALPTEKİN muhteşem bir performans gösterdi , tüm sevenlerini tekrar hayran bıraktı.